Volné pozice

Jsem živnostník a dopravou se zabývám celý život. Po revoluci jsem začal podnikat a u toho jsem vydržel dodnes. Nehledám pilota kamionu, ale normálního chlapa, který má rád kamiony jako já. Hledám spoluhráče, který to nebere jako tu pověstnou kulatou lopatu, ale jako koníček. To samozřejmě neznamená, že to budete dělat zadarmo.

Proč se mnou spolupracovat?

Všechno na pásku – Neslibuji nereálnou mzdu, říkám vše na rovinu a vyplácím mzdu podle platných zákonů a v maximální výši v jaké si to mohu dovolit. Vím, že vám velkou část sebere stát na daních a odvodech, ale na druhou stranu od něj pak dostanete nějaké peníze, když náhodou půjdete marodit a hlavně vám budou moci z něčeho počítat důchod.

Víkendy volné – Na všem se dá domluvit. Kdo vyjede dřív a přijede později, více si vydělá. Na druhou stranu život není jen o tom trávit jej v práci a proto býváme už v pátek odpoledne doma, abychom si mohli užít i odpočinek o víkendu. Když je nálada tak i společně na nějaké grilovačce.

Férové jednání – Není pro mě jen prázdná fráze. Už jsem starší chlap a tak mám zažité, že když se na něčem domluvíme, tak to platí. Pokud za mnou člověk přijde s nějakým problémem, vždycky ho můžeme společně vyřešit. Myslím, že vzájemný respekt je pro dlouhodobou spolupráci klíčový.

Jezdíme tam, kde to známe – Soustředíme se převážně na Českou republiku. Občas zavítáme i k sousedům na Slovensko a velmi výjimečně i do Polska. K oběma sousedům se jezdíme opravdu jen mrknout, jaké tam mají počasí.

Neriskuji vaše zdraví – dodržuji zákony a trvám na tom, aby je dodržovali i moji spolupracovníci. Dobu jízdy a odpočinku pravidelně kontroluji a jejich překračování netoleruji. Nechci, aby někdo hazardoval se svým zdravím. Opravy na autech dělám v autorizovaných servisech a chci, aby auta byla vždy funčkní a bezpečná.

Vybavím vás tím, co k práci budete potřebovat – věřím, že dnes už není řízení kamionů pouze o točení volantem, ale podstatnou část práce je také plánování (jak tras, tak i parkování a vykládky a nakládky). Tuto část práce řidičům usnadňují tablety s připojením k internetu a s placenou navigací pro kamiony Sygic Truck. Proti vybržďovačům jsem vybavil auta kamerami. Samozřejmostí jsou mobilní telefony, pracovní oblečení, povinná školení a to jak odborná, tak i bezpečnosti práce.

Momentálně hledám jednoho řidiče na solo Daf. Nástup možný ihned.


TOPlist